O nas | Pelsun

Porozmawiaj z Ekspertem tel.

 885 021 021

O nas

Zespół PELSUN

Misja Pelsun

Jesteśmy lubelską firmą oferującą ekologiczne rozwiązania, które przez długie lata przynoszą korzyść dla naszych klientów, redukując ich koszty związane z zakupem energii elektrycznej dzięki własnej produkcji!

Realizujemy instalacje od A do Z

Nie znasz się na fotowoltaice? Nie szkodzi! Nasi specjaliści przybliżą Ci działanie instalacji fotowoltaicznej, zbadają potrzeby Twoje oraz Twojego budynku i zaproponują idealne rozwiązanie, następnie nasi monterzy zadbają o profesjonalny montaż Twojej instalacji w odpowiednim dla Ciebie terminie. Pozostaje dokumentacja zgłoszeniowa, która również jest wykonywana przez naszą firmę.

Jakość

Doświadczenie, znajomość rynku i udział w licznych szkoleniach sprawiają, że wykonywane przez nas instalacje są zaprojektowane i zrealizowane w sposób umożliwiający im pracę przez długie lata!

U nas kontakt z klientem nie kończy się na ostatniej płatności! Zapewniamy stałą opiekę serwisową i gwarancyjną oraz służymy pomocą przez cały okres użytkowania instalacji.

Finansowanie oraz Dofinansowanie

Współpracując z bankami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom preferencyjne warunki finansowania części lub całości kosztu instalacji.

Jesteśmy na bieżąco z wszelkiego rodzaju formami pozyskania środków dofinansowujących wykonanie Twojej instalacji. Nasi specjaliści pomogą uzyskać Ci takie wsparcie!

Partnerzy

Współpracujemy z czołowymi światowymi producentami modułów, falowników, konstrukcji oraz pozostałego osprzętu instalacyjnego. Oferujemy sprawdzone rozwiązania w atrakcyjnych cenach!

Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na każde pytanie!